Divadlo

Drobečky z perníku

Pondělí 8. října 2018, 18:00 hod.
Dům kultury Ostrov, divadelní sál, 400, 380, 350 a 300 Kč

Autor: Neil Simon
Režie: Milan Schejbal
Délka: 140 min.
Hrají: Simona Stašová, Čestmír Gebouský, Andrea Daňková, Helena Karochová, Ernesto Čekan a Jaromír Nosek

Barová zpěvačka Evy Mearová se vrací z protialkoholní léčebny domů, kde žije společně s kamarádkou Tobby, která absolutně odmítá své stárnutí, jelikož před lety na škole získala titul  královny krásy, a se svým kamarádem Jimmym, neúspěšným hercem, který o sobě říká, že je nejstarší začátečník v celém divadelnictví. K tomuto životu samozřejmě patří i o deset let mladší milenec Evy, kytarista Lu Tenner, který nikdy neměl svojí vlastní střechu nad hlavou. V této společnosti, která se navzájem podpírá láskou a humorem, je jediný zdravý proutek Polly, nedospělá dcera Evy Mearové, která je dospělejší než její matka a všichni její kamarádi. Polly svojí kurážnou povahou ukáže své matce tu správnou cestu, jak žít.

Drobečky z perníku je hluboká a dojemná komedie a jedna z nejlepších her klasika amerických komedií Neila Simona. „Smích přes slzy“ –  i tak by se mohla tato komedie jmenovat.

VSTUPENKY ON-LINE

 

Sněhová královna

Úterý 9. října 2018, 17:30 hod.
Dům kultury Ostrov, divadelní sál, vstupné 60 Kč

Uvádí: Divadlo MALÉhRY BRNO, na motivy pohádky H.Ch Andersena
Hrají: Daniela a Nikola Zbytovská, Barbora Seidlová
Režie: MALÉhRY

Příběh Gerdy a Kaje vyprávěný tak, jak ho vidí tři uklízečky. Využívají všech prostředků z vlastních zdrojů ( brýle, hadry, smetáky) a divadelních rekvizit, jež fiktivní herci zanechali na jevišti. Poetická pohádka je tak oživena o nápady „obyčejných“ uklízeček.

Více informací najdete >>> ZDE

VSTUPENKY ON-LINE

 

Narozeninová Talkshow aneb vzpomínáme s filmovými tvůrci

Úterý 9. října 2018, 20:00 hod. Dům kultury Ostrov, divadelní sál, vstupné 50 Kč

Akce pro všechny fanoušky, kteří si chtějí spolu s námi připomenou 50 nejlepších festivalových let. V programu vystoupí nejznámější osobnosti z oblasti filmové tvorby pro děti i dospělé. Již dnes můžeme prozradit, že se můžete setkat s Václavem Vorlíčkem, Zdeňkem Troškou, Filipem Renčem, Zdeňkem Bartákem, Pavlem Novým a dalšími a mnohými dalšími…. Sledujte náš web nebo Facebook a dozvíte se více… Moderování pořadu se ujme náš tradiční a oblíbený moderátor Petr Vacek.

VSTUPENKY ON-LINE