Mína – YouTuberka – Muserka

I po slavnostním ukončení festival tak úplně neskončil. Od 17:00 hodin se v kinosále Domu kultury konala Muser tour- hudební youtuberská tour. Vystoupili zde Nachty- youtuber a tanečník, Dejvit- youtuber a tanečník, Naty Horychová- youtuberka a zpěvačka, Adam Kajumi- youtuber a streamer, Pjay- youtuber a rapper a hlavní hvězdou byla Mína- youtuberka, zpěvačka a herečka, se kterou se nám povedlo udělat krátký rozhovor.

[VŠE O MUSERTOUR]

Jsi tu u nás v Ostrově poprvé? Líbí se ti tu?

Jo, jsem v tady úplně poprvé. Dokonce jsme se teď byli podívat v zámecké zahradě. Nafotili jsme tam pár fotek a je to tu fakt hezký. Takže ano, líbí se mi tady.

Víme že jsi zpěvačka, herečka a youtuberka, ale máš ještě jiné koníčky?

No, já hrozně ráda hraju na ukulele, i když mi to moc nejde. Prostě mě baví hudební nástroje. Hrála jsem na kytaru, také na piano a doma si hraju jen tak na to ukulele.

Jak se vidíš v budoucnu? Čím se chceš živit?

Na tohle se mě ptá hodně lidí, ale většinou se mě ptají stylem, čím chci být až budu velká. A já většinou odpovídám, že chci být šťastná. Takže asi to, co mě v tu dobu bude dělat šťastnou a pokud mě to dokáže uživit, tak to je právě to, co chci dělat i v budoucnu.

Čím začala tvoje kariéra? Byl nějaký zlomový bod?

Tak já už sice od mala hraju v muzikálech a tak, ale hlavní zlomový bod byla asi písnička s Patrikem “Back to school”. Tak jsem se dostala i do povědomí veřejnosti a tím asi začala moje YouTube kariéra.

Co na tvou popularitu říkají tví přátelé? Jak tě berou?

Jelikož já jsem třeba ve škole na základce neměla vůbec žádný kamarády kvůli právě tomu YouTubu, tak jsem to tak nebrala. Já jsem měla takovou sociální bublinu, ve který jsem měla svoje kamarády, u kterých jsem věděla, že se kvůli ničemu nezmění. Takže si myslím, že mě berou úplně stejně.

Jsi tím, čím jsi chtěla být když jsi byla malá?

Jo, určitě jo. Já jsem vždycky chtěla zpívat pro hodně lidí a dělat je šťastný.

Jana Přistoupilová
Kryštof Jiřík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *