Dudci a ostatní ceny mají své majitele

Skončila poslední soutěžní projekce, všechny poroty zasedly a odměnily nejlepší snímky, tvůrce i herce. Pojďte se podívat, jak to dopadlo.

ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY

Dospělá porota pro hraný film film udělila za dílo s nejvýraznějším morálním akcentem filmu BAJKEŘI režiséra Martina Koppa za hlavní myšlenku filmu, kterou je fakt, že mladí lidé žijí více ve virtuálním světě než v tom skutečném

OSTROVSKÝ DUDEK

Porota dětí a mládeže neudělila Zlatého dudka za nejlepší dívčí herecký výkon

OSTROVSKÝ DUDEK

Porota dětí a mládeže uděluje Ostrovské dudka za nejlepší chlapecký herecký výkon JINDŘICHU SKOKANOVI za roli Jakuba ve filmu Na krátko

CENA ZA NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU TVORBU

Dospělá porota pro studentské filmy uděluje CENU za nejlepší studentskou tvorbu snímku ROZVERNÉ LÉTO režisérky Michaely Polákové.

ČESTNÉ UZNÁNÍ 

Dospělá porota pro studentské filmy uděluje ČESTNÉ UZNÁNÍ filmu APLOMB režiséra Michala Starého za kvalitní zpracování a volbu tématu, které vede mladého diváka k zamyšlení.

OSTROVSKÝ DUDEK

Dospělá porota pro hraný film uděluje OSTROVSKÉHO DUDKA za nejlepší dílo v kategorii do 12 let filmu ČERTOVINY režiséra Zdeňka Trošky.

OSTROVSKÝ DUDEK

Dospělá porota pro hraný film uděluje OSTROVSKÉHO DUDKA za nejlepší dílo v kategorii od 13 do 18 let filmu PŘÁNÍ K MÁNÍ režiséra Víta Karase.

OSTROVSKÝ DUDEK

Porota dětí a mládeže uděluje OSTROVSKÉHO DUDKA v kategorii do 12-ti let filmu NEJLEPŠÍ PŘÍTEL režiséra Karla Janáka.

OSTROVSKÝ DUDEK

Porota dětí a mládeže uděluje OSTROVSKÉHO DUDKA v kategorii od 13 do 18 let filmu JAN PALACH režiséra Roberta Sedláčka.

FESTIVALOVÁ PEČEŤ S DOPORUČENÍM

Speciální porota porota uděluje „FESTIVALOVOU PEČEŤ S DOPORUČENÍM“ treatmentu/synopsi na film pro děti a mládež celkem 5 námětům:
Tři zlaté klíče – autoři Petr Sís, David Sís a Jan Drbohlav, Nejsme tady – autor Miroslav Adamec, Zvířata a detektivové – autorka Anna Vovsová, Tak trochu jiné léto – autorka Eva Prchalová, Stoletá holka – autorka Jana Knitlová

CENA DĚTSKÉHO DIVÁKA

Na základě hlasování udělují děti cenu DĚTSKÉHO DIVÁKA filmu ČERTOVINY režiséra Zdeňka Trošky.

[POROTY]

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *