přeskočit k navigaci »

{home}Aktuality › Co je „baby friendly“

Co je „baby friendly“

7.8.2017

kategorie: Aktuality | autor: pavlasova |

 

Být „baby friendly“ znamená být přátelský k dětem, tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi.
Nevíte, kam s dětmi vyrazit? Kam se jít dobře najíst? Navštěvujete stále ta samá místa, popřípadě pouze na doporučení známých nebo tzv. „na blind“? Získejte tipy nejen na ubytování, výlety, ale i na akce v okolí či na druhém konci republiky! Vše přehledně a pod „jednou střechou“ na www.babyfriendlycertificate.cz nebo www.vasikamaradi.cz.
Instituce s označením „baby friendly“ nabízí buď přímo „baby friendly“ služby (dětské parky a hřiště, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly“ doplňkové služby (např. hlídání dětí v nákupním centru, dětské koutky v různých institucích atd.).
Abychom spravedlivě posoudili, jestli daná instituce (restaurace, hotel, solná jeskyně atd.) je skutečně „baby friendly“, vytvořili jsme na základě rozsáhlého průzkumu přehled, co by jaká instituce měla splňovat dle maminek našich ratolestí a nejen jich, aby se zde cítili příjemně a nebyli zklamáni vybavením či službami.
A tedy - zařízení certifikujeme podle šíře vybavení a množství poskytovaných služeb ve třech kategoriích, a to bronz, stříbro a zlato. Certifikací se zabýváme již od dubna roku 2012.
Každou instituci jedenkrát ročně osobně navštěvujeme, abychom se přesvědčili, že stále splňuje všechna kritéria dle dotazníku. V případě změny portfolia poskytovaných služeb certifikát posuneme směrem nahoru, popřípadě i směrem dolů.
A to je důvod proč využívat informací z webu www.babyfriendlycertificate.cz; informace jsou aktuální, osobně ověřené a aktualizované – v tom se lišíme od ostatních webových portálů.

 
 

« zpět na seznam aktualit

 
FOH FOH FOH FOH FOH FOH FOH FOH FOH