V loňském roce jsme vlivem pandemie nemohli náš festival uskutečnit v plném rozsahu, proto se letos k jeho tématu vracíme a i v názvu uvádíme ročník 52/2. Další změnou je termín – letošní festival se uskuteční již v září v termínu 16. až 21. září.

V současné době se dokončuje program celého festivalu, postupně vás s ním budeme seznamovat, ale malá ochutnávka už teď. Hlavní hvězdou, která vystoupí na festivalu, bude koncert kapely JELEN. Jelen je česká akustická hudební skupina hrající tzv. roots music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. Kapela získala cenu Anděl v kategorii Objev roku za rok 2014 a cenu Anděl v kategorii Skupina roku za rok 2016 Skupina hraje už od roku 2012 až do dnes, skupina se stále vyvíjí a neustále nabírá nové fanoušky.

V soutěžní části festivalu bude o Cenu dětského diváka „bojovat“ celkem 8 celovečerních hraných filmů pro děti a mládež. Je prima, že jsou v soutěži nejen pohádky, ale hlavně filmy, které řeší problémy dětí a dospívající mládeže – např. šikanu, dospívání, vztahy v kolektivu …

… sledujte web festivalu a dozvíte se další informace z příprav