Při slavnostním zakončení 51. dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana jsme udělovali ceny.

Dospělá porota pro hraný film udělila Čestné uznání filmu O ZAKLETÉM KRÁLI A ODVÁŽNÉM MARTINOVI režiséra Petera Bebjaka.

Dospělá porota pro hraný film udělila Čestné uznání filmu VŠECHNO BUDE režiséra Olmo Omerzu.

Porota dětí a mládeže udělila OSTROVSKÉHO DUDKA za nejlepší dívčí herecký výkon HANIČCE BARTOŇOVÉ za roli Emy ve filmu Uzly a pomeranče režiséra Ivana Pokorného.

Porota dětí a mládeže udělila OSTROVSKÉHO DUDKA za nejlepší chlapecký herecký výkon TOMÁŠOVI MRVÍKOVI za roli Marka ve filmu Všechno bude režiséra Olmo Omerzu.

Dospělá porota pro studentské filmy udělila CENU za nejlepší studentskou tvorbu snímku JÁ JSEM PRÁCE režiséra Radima Grzbeka zejména za výběr tématu zásadního nejen pro děti, ale i pro dospělé, a za snahu o nestranné zpracování.

Dospělá porota pro studentské filmy udělila CENU za nejlepší studentskou animovanou tvorbu snímku PRVNÍ SNÍH režisérky Lenky Ivančíkové.

Dospělá porota pro studentské filmy udělila ČESTNÉ UZNÁNÍ filmu PAN BALLO režiséra Jana Daniela za nápaditost a originalitu.

Dospělá porota pro hraný film udělila OSTROVSKÉHO DUDKA za nejlepší dílo v kategorii do 12 let filmu ČERTÍ BRKO režiséra Marka Najbrta.

Dospělá porota pro hraný film udělila OSTROVSKÉHO DUDKA za nejlepší dílo v kategorii od 13 do 18 let filmu NINA režiséra Juraje Lehotského.

Porota dětí a mládeže udělila OSTROVSKÉHO DUDKA v kategorii do 12 let filmu ČERTÍ BRKO režiséra Marka Najbrta.

Porota dětí a mládeže udělila OSTROVSKÉHO DUDKA v kategorii od 13 do 18 let filmu VŠECHNO BUDE režiséra Olmo Omerzu.

Dospělá porota neudělila FESTIVALOVOU PEČEŤ S DOPORUČENÍM treatmentu / synopsi na film pro děti a mládež.

Na základě hlasování udělili děti cenu DĚTSKÉHO DIVÁKA filmu ČERTÍ BRKO režiséra Marka Najbrta.